Hizmetlerimiz

Avukatlık

 • Yüksek yargı mahkemeleri önünde Türkiye’de etkili bir şekilde savunma yapma yeteneği, diğer ülkelerde de, dava derecelerini ve tüm mahkeme türlerini kapsayarak müvekkilin haklarını koruyan, taahhüt, kalite, şeffaflık ve dikkat konularında en üst düzeyde standartları içeren bir çerçeve içinde.

 • Çeşitli soruşturma kurumları ve uzmanlık alanları önünde profesyonel bir teknik hizmet sunuyoruz.

 • Yönetmelikler, belgeler, hukuki düzenlemeler ve yargı kararlarına itirazlar dahil olmak üzere, temyiz, kassasyon ve gözden geçirme talepleriyle ilgili hukuki metinlerin hazırlanması.

Hukuki danışmanlık

 • Ofis danışmanlarının yüksek yetkinliği, müşterinin sorunları profesyonel teknik bilgi çerçevesinde basitleştirmesini sağlar. Bu, müşteriyi sorunları çözme konusunda en iyi seçeneklere yönlendirir, en kısa sürede, daha etkili bir şekilde ve güvenli bir sonuçla.

Sözleşme görüşmelerinde tarafların temsil etmek

 • Müşteri temsil hizmeti sunarak sözleşme müzakere aşamasında müşteriyi temsil etmek, en iyi sonuçları sağlamak için hukuki görüş sunmak, sözleşme konusunun uygulanma aşamalarında en güvenli ve güvenceli hizmeti sağlamak. Bu hizmeti Türkiye içinde veya dışında sağlıyoruz, bu da sözleşmenin yapıldığı yerin veya sözleşmenin uygulandığı yerin farklı ülkelerde olması durumunda o ülkelerin yasalarını bilmeyi içerir.

Sözleşme ve anlaşmaların hazırlanması ve gözden geçirilmesi

 • Yüksek profesyonellikte hizmetler sunuyoruz, tüm sözleşmeleri ve anlaşmaları çeşitli taraflar ve türleriyle gözden geçirme ve hazırlama konusunda.

Kurum, kuruluş ve kişilerin hukuki temsili

 • Bireylerin veya şirketlerin genel mahkemelerde temsilini sağlıyoruz, farklı alanlardaki tüm hukuki anlaşmazlıklarda ve davalarında (medeni, ticari, cezai, idari, kişisel durumlar ve diğerleri).

Şirketlerin kurulması, birleştirilmesi ve tasfiyesi

 • Ofislerimiz, şirketlerin sistem hükümleri ile ilgili uyuşmazlıkları ve davalara yönetim sağlar, bu da şirketin yöneticileri, ortakları, hakları, kuruluşu ve ilgili yasal düzenlemeler çerçevesinde kuruluş sözleşmelerinin değiştirilmesi gibi konuları içerir.

Marka tescili

 • Ofisimiz, ticari marka ve isimlerin korunması ve kaydedilmesi hizmetleri sunmaktadır. Bu markaları taklit ve kopyalardan korumak için yasal olarak kaydetmek, işletmenin ticari hedeflerine katkıda bulunur ve fikri mülkiyet haklarını korur. Aynı zamanda yüksek kalite ve rekabet standartlarını sağlama amacını taşır, işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirir.

Borç Tahsilatı

 • Ofisimiz, borç tahsilatını en iyi  ve en hızlı hukuki yöntemlere göre gerçekleştirmekte olup, müzakere, hukuki, saha ve icra süreçlerinde en iyi yolları ve prosedürleri takip etmektedir.

Uluslararası davalar

 • Uluslararası hukuk büroları ile yapılan işbirliği anlaşmaları aracılığıyla, dünya genelinde en iyi yargı hizmetlerini sunuyoruz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için

Bizimle iletişime geçin

Scroll to Top